Elena Studios

Elena Studios - obrázok č. 1 Elena Studios - obrázok č. 12 Elena Studios - obrázok č. 20 Elena Studios - obrázok č. 9 Elena Studios - obrázok č. 3 Elena Studios - obrázok č. 2 Elena Studios - obrázok č. 4 Elena Studios - obrázok č. 5 Elena Studios - obrázok č. 6 Elena Studios - obrázok č. 7 Elena Studios - obrázok č. 8 Elena Studios - obrázok č. 10 Elena Studios - obrázok č. 11 Elena Studios - obrázok č. 13 Elena Studios - obrázok č. 14 Elena Studios - obrázok č. 15 Elena Studios - obrázok č. 16 Elena Studios - obrázok č. 17 Elena Studios - obrázok č. 18 Elena Studios - obrázok č. 19 Elena Studios - obrázok č. 21
Destinácia: Grécko, Lesbos, Anaxos
Kód zájazdu: 992617
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Elena Studios

detská postieľka TV internet, WiFi plážový servis piesočnatá pláž chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 150 m
Vzdialenosť od letiska: 65 km
Vzdialenosť od pláže: 130 m

Popis hotela:

Poloha

Elena Studios sa nachádza v Anaxos - pokojnom letovisku na severe ostrova Lesbos. Vedľa štúdií je market. Bary a taverny ležiace na pláži - cca 150 m, najbližšia reštaurácia je už cca 30 m od objektu. Autobusová zastávka, z ktorej možno dôjsť do väčších turistických centier, ako je Petra alebo Molyvos, je vzdialená cca 250 m od Elena Studios. Letisko je vzdialené cca 65 km.

Pláž

Elena Studios sa nachádza cca 130 m od pláže Anaxos (piesočná, verejná). Ležadlá a slnečníky na pláži - za poplatok.

Vybavenie
Recepcia (otvorená v hodinách od 7:30-23:30). Elena Studios neposkytuje plážové osušky. V prípade zakúpenia programu All Inclusive možnosť využívania bazénu pri Prime Studios (cca 160 m od Elena Studios), ležadlá a slnečníky pri bazéne - v cene All Inclusive.

Izby
V budove sa nachádza 6 útulne dokončených izieb typu štúdio. Izby majú terasu alebo balkón so záhradným nábytkom. Sú vybavené satelitnou TV, chladničkou, kuchynským kútom a varnou kanvicou. V kúpeľni je WC, sprcha a sušič vlasov. Za poplatok: klimatizácia (5 EUR / deň), trezor na izbe (10 EUR / týždeň). Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov - na vyžiadanie.

Strava
Stravovanie vlastné. Za príplatok stravovanie All Inclusive v reštaurácií, ktorá sa nachádza cca 160 m od hotela (pri štúdiách Prime): raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetu; nealkoholické nápoje (vrátane kávy a čaju) a miestne alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo, rakije) v hodinách od 13:00-21:00.

Šport a zábava
Hotel neorganizuje animačný program.

Internet
Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
Dva kľúče

Iné
Cena zájazdu nezahŕňa pobytovú taxu, ktorej výška je 0,25 EUR / izba / deň. Poplatok je povinný a hradí sa na recepcií pri ubytovaní.

Náš názor
Komorný objekt ponúkajúci štúdiá strednej kvality za atraktívnu cenu. Pobyt v Anaxose je zárukou úplného odpočinku a dobrá komunikácia s ostatnými mestami na pobreží umožní spestrenie dovolenky početnými atrakciami. Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Cena:

Základná cena zahŕňa:
prelet lietadlom, letiskové taxy, transfery: letisko - hotel - letisko, ubytovanie: 7 alebo 14 nocí, stravovanie podľa popisu ubytovania, služby poľského delegáta, balík poistenia TU Europa Standard (úrazové poistenie a liečebné náklady, trvalé následky, asistenčné služby a poistenie batožiny).

Základná cena nezahŕňa:
fakultatívne výlety, jedlá, ktoré nie sú uvedené v popise hotelov, nápoje k jedlu (pokiaľ nie je uvedené inak v popise hotelov) a ďalšie osobné výdavky.

UPOZORNENIE!
Cena nezahŕňa miestnu pobytovú taxu vo výške 0,5-4 EUR / izba / deň. Poplatok je povinný a hradí sa na recepcií pri ubytovaní.

Program:

Deň prvý
Odlety z Poľska. Zraz pri stanovisku Rainbow 2 hodiny pred plánovaným odletom lietadla. Aktuálne letové poriadky sledujte na .

Deň druhý až predposledný
Čas na odpočinok, kúpanie v mori a opaľovanie alebo možnosť využitia fakultatívnych výletov.

Deň posledný
Vysťahovanie z hotela a transfer na letisko. Návrat do Poľska.

Odlety z:
Varšavy a Katovíc. Zraz pri stanovisku Rainbow 2 hodiny pred plánovaným odletom lietadla. Aktuálne letové poriadky sledujte na R.pl / rozklady. Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Ostatné:

LESBOS - základné informácie

Mena
EUR - Euro. Možno platiť kreditnými kartami a využívať bankomaty. V turistických strediskách je veľa miest, kde je možné si zameniť americké doláre.

Prepitné
Je zvykom venovať malé sumy ako prepitné. Platí to najmä pre vodičov počas fakultatívnych výletov a pre čašníkov v reštauráciách. Stáva sa, že prepitné je už pripočítané k účtu.

Vízum
Občania SR môžu cestovať do Grécka na základe občianskeho preukazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v Českej republike.

Úradný jazyk
Grécky jazyk.

Orientačné ceny
Obed v taverne od 8 EUR; 1 l vody 1,5 EUR; pivo v bare od 1,5 EUR; káva v kaviarni od 1 EUR.

Pošta
Známka na pohľadnicu stojí 0,80 EUR. Na mnohých miestach stoja poštové schránky, často bývajú tiež v hoteloch.

Elektrina
Elektrické napätie je 220 V, 50 Hz. Spotrebiče s českými zástrčkami fungujú bez problémov.

Telefóny
Telefónne karty možno zakúpiť v obchodoch a stánkoch v blízkosti verejných telefónnych automatov. Telefónne karty stoja 6 eur (100 jednotiek). Mobilné telefóny fungujú po celom Grécku. Volanie do zahraničia je pomerne drahé. Zoznámte sa prosím s tarifnými podmienkami roamingu u Vášho telefónneho operátora pred odchodom na dovolenku.

LESBOS
Tretí najväčší ostrov Grécka, ktorý sa nachádza v Iónskom mori na západnom pobreží Turecka. Takmer polovica jeho povrchu sú olivové háje. Hory pokryté smaragdovým borovicovým lesom, malebné zátoky vryté hlboko do pevniny, soľné panvy obývané kŕdľami plameniakov, prírodné kúpalisko a komorné prímorské mestečká s rodinnými tavernami, ktoré servírujú miestne špeciality a najlepšie ouzo v Grécku, tvoria ideálnu scenériu na oddych v naozajstnom gréckom štýle.

V oblasti

Molyvos
Očarujúce mestečko sa nachádza na severnom pobreží ostrova. Nad letoviskom sa týči hrad z byzantského obdobia, svahy kopca sú pretnuté klimatickými dláždenými ulicami, ktoré sa vinú medzi tradičnými kamennými budovami pokrytými červenými strešnými škridlami. Nájdeme tu obchody so suvenírmi, kaviarne a taverny, ktoré ponúkajú panoramatický výhľad na záliv ležiace na úpätí mestečka s malebným prístavom.

Petra
Malé turistické mesto niekoľko kilometrov južne od Molyvosu. Centrálne miesto zaujíma skala s kostolom Panagia Glykofilousa (v preklade Panny Márie Sladkobozkávajúcej), kam vedie cez sto schodov. Život mestečka sa zoskupuje pozdĺž piesočnatej pláže, pri ktorej nájdeme kaviarne, bary a taverny.

Anaxos
Pokojná dedina ležiaca východne od Petry. Zástavbu tu tvoria prevažne malé budovy s izbami, štúdiá a apartmány na prenájom, medzi ktorými môžeme nájsť tiež sady, záhrady a niekoľko obchodov. Úzke uličky vedú k piesočnatej pláži s promenádou, kaviarňami a tavernami. Ideálne miesto pre pokojnú dovolenku.

GALANTA, Šafárikova 1526, tel/fax: 031/7802106-8, mobil: 0903 420 794, 0915 841 961-2, gita@gita.sk 

 

DOVOLENKA  TROCHU  INAK .... luxusné plavby s lodnými spoločnosťami:
Navštívte
Náš profesionálny partner pre informačnú techniku:
Predaj a servis novej a repasovanej výpočtovej a kancelárskej techniky, elektroniky
Odborné poradenstvo v oblasti IT
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Web: www.itprofessional.sk
E-shop: obchod.itprofessional.sk 
Facebook: https://www.facebook.com/ITPro.sro