Hotel Central Hersonissos

Destinácia: Grécko, Kréta, Hersonissos
Kód zájazdu: 990870
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Central Hersonissos

TV lekárska služba bicykle biliard aquapark parkovisko internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis kamienková pláž chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Poloha a popis:
Central Hersonissos Hotel sa skladá z dvoch budov, ktoré sú umiestnené v bočnej uličke v centre rušného letoviska Hersonissos, priamo pri prístave. Hotel je po novej rekonštrukcii, ktorá sa konala v roku 2014. Vďaka svojej polohe je odporúčaný predovšetkým mladšej klientele, ktorá vyhľadáva bohatý denný a hlavne nočný život a chce byť veľmi blízko ku všetkým zaujímavým miestam tohto mesta. Piesočnato-okruhliakovo-kamenistá pláž je vzdialená od hotela cca 300 m, ďalšie mestské pláže, niektoré piesočné sú v dostupnosti cca 600 - 900 m. V okolí hotela sa nachádzajú rôzne obchody a obchodíky, supermarkety, bary, kluby, reštaurácie, taverny, požičovne áut, motoriek, bicyklov, atď. Tento hotel odporúčame tým, ktorí uprednostňujú aktívny denný a nočný život pred pobytom v hoteli a hľadajú jednoduché lacné ubytovanie s dobrou dostupnosťou služieb a zábavy v okolí. Nie je vhodné pre seniorov a rodiny s malými deťmi.

Vybavenie hotela:
V priestoroch hotela sa nachádza recepcia 24h, výťah, požičovňa áut a bicyklov, doktor na telefón, Wi-Fi vo všetkých spoločných priestoroch hotela (za poplatok), trezor na recepcii (za poplatok), exchange, hlavný bar, reštaurácia, TV miestnosť, bazén, pool bar, parkovisko.

Vybavenie izby:
Izby sú vybavené: klimatizáciou (za poplatok), satelitný TV, telefón, chladnička (za poplatok), kozmetické prípravky, kúpeľňa, balkón alebo terasa, Wi-Fi pripojenie. Hotel ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách, dvojlôžkových izbách SUPERIOR a izbách až pre 3 osoby.

Stravovanie:
Stravovanie je formou polpenzie. Raňajky sa vydávajú od 07: 30-09: 30 a večere od 19: 00-21: 00 formou bufetu.

Pláž a plážový servis:
Hotel sa nachádza cca 300 m od pieskovo-okruhliakovo-kamenistej pláže, ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok. Ďalšie mestské pláže, niektoré piesočné sú v dostupnosti cca 600 - 900 m, vodné športy a lehátka a slnečníky sú tiež za poplatok.

Šport a zábava:
Vonkajší sladkovodný bazén a biliard.

Služby za poplatok:
Internet, taxi služba, bezpečnostná schránka, klimatizácia (7 € / deň), chladnička (4 € / deň) - v izbe SUPERIOR je chladnička v cene.

Storno podmienky:
Všeobecné zmluvné podmienky vrátane storna zájazdu Dôleži informácie k zájazdov

Povolená hmotnosť batožiny:
15 Kg batožinový priestor + 5 Kg kabína

Cena nezahŕňa:
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do ceny zájazdu. Povinnú pobytovú taxu, ktorá platí pre všetky prílety od 1. 1. 2018. Pobytový poplatok je splatná na mieste po príchode do ubytovacieho zariadenia. Jej výška sa odvíja od oficiálnej kategórie daného ubytovacieho zariadenia. Približná výška tejto pobytovej taxy pre 1 * -2 * hotel cca 0,5 € izba / noc, 3 * hotel cca 1,5 € izba / noc, 4 * hotel cca 3 € izba / noc, 5 * hotel cca 4 € izba / noc. Upozorňujeme, že výška pobytovej taxy môže byť počas sezóny zmenená

Cena zahŕňa:
Ubytovanie, leteckú dopravu vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravu podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK pre prípad krachu.

Dostupné výlety

GALANTA, Šafárikova 1526, tel/fax: 031/7802106-8, mobil: 0903 420 794, 0915 841 961-2, gita@gita.sk 

 

DOVOLENKA  TROCHU  INAK .... luxusné plavby s lodnými spoločnosťami:
Navštívte
Náš profesionálny partner pre informačnú techniku:
Predaj a servis novej a repasovanej výpočtovej a kancelárskej techniky, elektroniky
Odborné poradenstvo v oblasti IT
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Web: www.itprofessional.sk
E-shop: obchod.itprofessional.sk 
Facebook: https://www.facebook.com/ITPro.sro