Apartmány Jadroagent

Apartmány Jadroagent - apartmánový dom - Chorvátsko Krk Malinska - individuálny zájazd Apartmány Jadroagent - apartmánový dom - Chorvátsko Krk Malinska - individuálny zájazd Apartmány Jadroagent - apartmánový dom - Chorvátsko Krk Malinska - individuálny zájazd Apartmány Jadroagent - obývacia miestnosť - Chorvátsko Krk Malinska - individuálny zájazd Apartmány Jadroagent - spálňa - Chorvátsko Krk Malinska - individuálny zájazd Apartmány Jadroagent - kuchynský kútik - Chorvátsko Krk Malinska - individuálny zájazd Apartmány Jadroagent - obávacia miestnosť - Chorvátsko Krk Malinska - individuálny zájazd Apartmány Jadroagent - pláž - Chorvátsko Krk Malinska - individuálny zájazd
Destinácia: Chorvátsko, Krk
Kód zájazdu: 956449
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Pobytové zájazdy
Naturizmus

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Apartmány Jadroagent

detská postieľka TV domáce zviera bicykle gril, ohnisko parkovisko internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis kamienková pláž štrková pláž chladnička,minibar klimatizácia
Vzdialenosť od centra: 400 m
Vzdialenosť od pláže: 400 m
Rýchly popis:
Pekný apartmánový dom s dobrou polohou, obklopený zeleňou, s možnosťou prenájmu bicyklov a grilovania.

Poloha:
asi 400 m od pláže, približne 400 m od centra Malinskej.

Ubytovanie:
komplex pozostáva zo 4 budov, každá má vlastné parkovisko. Všetky apartmány a štúdiá sú klimatizované, majú kuchynský kút, SAT TV, Wi-Fi zdarma, sprchu s WC, balkón alebo terasu. Štúdio A/2 má jednu miestnosť s rozťahovacím gaučom. Štúdio A/2+1 má jednu miestnosť s rozťahovacím gaučom pre 2 os. a rozkladacie lôžko pre dieťa do 13 r. Apartmán A/2+2 má spálňu s 2 lôžkami a obývaciu miestnosť s rozťahovacím gaučom. Apartmán A/3+2 má 3-lôžkovú spálňu a obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom. Apartmán A/4+2 má 2 dvojlôžkové spálne a obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom. Detská postieľka a pes za poplatok na mieste (na vyžiadanie).

Stravovanie:
bez stravy, možnosť vlastnej prípravy jedál.

Pláž:
skalnaté pobrežie s upravenými plochami na slnenie a vstupmi po schodíkoch, so štrkovo-piesočnatými zálivčekmi s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá, slnečníky a vodné športy za poplatok, FKK pláž asi 2 km.

Doprava:
individuálna

V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie v štúdiách apartmánoch bez stravy, chladnička, TV, WiFi, parkovanie, posteľná bielizeň, záverečné upratovanie, spotreba energií, asistenčné služby delegáta na telefóne.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: pobytová taxa nad 18 rokov 19 EUR/ osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 9,5 EUR/osoba/7 nocí. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,80 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,50 EUR/osoba/deň, asistencia k motorovému vozidlu 2,20 EUR/deň, poistenie opustenej domácnosti 2,20 EUR/deň. Ostatné doplatky: detská postieľka 5 EUR/deň a pes 5 EUR/deň sú na vyžiadanie a platba na mieste. Upozornenie: z cien uvedených pri tomto objekte je možné poskytnúť maximálne 10 % zľavu za skorý nákup do 31.1.2019.

Typ stravy:
bez stravy

Informácie o krajine a stredisku:
KRK - MALINSKA
Malinska je turistické stredisko na západnom pobreží ostrova Krk, ktorý je s pevninou spojený mostom. Leží v širokom zálive, plnom zelene a do pevniny vyrezaných pieskových a kamienkových pláží. Môže sa pochváliť až 260 slnečnými dňami v roku, dlhou promenádou a možnosťami zábavy v letných mesiacoch.

GALANTA, Šafárikova 1526, tel/fax: 031/7802106-8, mobil: 0903 420 794, 0915 841 961-2, gita@gita.sk 

 

DOVOLENKA  TROCHU  INAK .... luxusné plavby s lodnými spoločnosťami:
Navštívte
Náš profesionálny partner pre informačnú techniku:
Predaj a servis novej a repasovanej výpočtovej a kancelárskej techniky, elektroniky
Odborné poradenstvo v oblasti IT
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Web: www.itprofessional.sk
E-shop: obchod.itprofessional.sk 
Facebook: https://www.facebook.com/ITPro.sro