Hotel Mitsis Summer Palace Beach

hotel Summer Palace - letecký zájazd - Kos, Kardamena hotel Summer Palace - letecký zájazd - Kos, Kardamena hotel Summer Palace - letecký zájazd - Kos, Kardamena hotel Summer Palace - letecký zájazd - Kos, Kardamena hotel Summer Palace - letecký zájazd - Kos, Kardamena hotel Summer Palace - letecký zájazd - Kos, Kardamena hotel Summer Palace - letecký zájazd - Kos, Kardamena hotel Summer Palace - letecký zájazd - Kos, Kardamena hotel Summer Palace - letecký zájazd - Kos, Kardamena hotel Summer Palace - letecký zájazd - Kos, Kardamena hotel Summer Palace - letecký zájazd - Kos, Kardamena hotel Summer Palace - letecký zájazd - Kos, Kardamena hotel Summer Palace - letecký zájazd - Kos, Kardamena hotel Summer Palace - letecký zájazd - Kos, Kardamena hotel Summer Palace - letecký zájazd - Kos, Kardamena hotel Summer Palace - letecký zájazd - Kos, Kardamena hotel Summer Palace - letecký zájazd - Kos, Kardamena
Destinácia: Grécko, Kos, Kardamena
Kód zájazdu: 956413
Cena od: 654,50 €
Príplatky od: 215 €
Pobytové zájazdy
Pobytové zájazdy

Výber termínu

31.07.2019 8 dní Last Minute 779 € +215 € odlet: Bratislava letecká
07.08.2019 8 dní Last Minute 808,50 € +215 € odlet: Bratislava letecká
14.08.2019 8 dní Last Minute 808,50 € +215 € odlet: Bratislava letecká
21.08.2019 8 dní Last Minute 808,50 € +215 € odlet: Bratislava letecká
28.08.2019 8 dní Last Minute 766,50 € +215 € odlet: Bratislava letecká
04.09.2019 8 dní Last Minute 724,50 € +215 € odlet: Bratislava letecká
11.09.2019 8 dní Last Minute 682,50 € +215 € odlet: Bratislava letecká
18.09.2019 8 dní Last Minute 654,50 € +215 € odlet: Bratislava letecká

Hotel Mitsis Summer Palace Beach

detská postieľka bezlepková diéta TV nákupná pasáž lekárska služba bicykle tobogán jacuzzi, vírivka miniklub detský kútik potápačské centrum biliard jazda na koni futbal volejbal fitness centrum večerný program animačný program stolný tenis tenis bazén vnútorný internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis kamienková pláž detské ihrisko babysitting detské animácie detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 5 km
Vzdialenosť od letiska: 15 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Rýchly popis:
Hotelový komplex s príjemnou atmosférou, širokou ponukou animačných programov, pekným upraveným prostredím a panoramatickým výhľadom do okolia, poskytuje kvalitné služby pre náročnejších klientov. Je vhodný pre všetky vekové kategórie a aj pre rodiny s deťmi.

Poloha:
priamo na piesočnatej pláži, 5 km od známeho strediska Kardamena, kam sa dá pohodlne dopraviť autobusom alebo taxíkom. Hotel je vzdialený 15 km od letiska a 35 km od hlavného mesta ostrova Kos.

Hotel:
vstupná hala s recepciou, zmenáreň, spoločenská miestnosť s TV, hlavná reštaurácia Panorama s terasou a panoramatickým výhľadom na more, stredomorská a la carte reštaurácia La Bella Vista, lobby bar, rešturácia na pláži Zia, plážový bar, tri bary pri bazénoch, amfiteáter, 8 vonkajších bazénov, detský bazén, Relax Atrium s vnútorným bazénom, vírivka, bazén s toboganmi, detský klub, opatrovanie detí (za poplatok), bohatý animačný program pre deti aj pre dospelých je organizovaný profesionálnym animačným tímom, požičovňa automobilov a bicyklov, lekár (na vyžiadanie), nákupná pasáž s obchodíkmi so suvenírmi a zlatníctvom, fitnescentrum, dva tenisové kurty, stolný tenis, plážové volejbalové a futbalové ihrisko, biliard, lekcie jazdenia na koni a potápania (s inštruktormi za poplatok).

Izby:
komfortné, štýlovo zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek sú vybavené klimatizáciou, SAT TV, telefónom, minibarom, trezorom (za depozit), sušičom na vlasy. Wi-Fi pripojenie na internet na izbách zdarma. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchou a s WC, balkón alebo terasu. Izby majú výhľad do záhrady.

Stravovanie:
ultra all inclusive formou bufetových stolov s ponukou miestnych aj medzinárodných špecialít - skoré raňajky, raňajky, neskoré raňajky, obed, večera, neskorá večera, občerstvenie počas dňa, miestne alkoholické aj nealkoholické nápoje, zmrzlina.

Pláž:
piesočnato-kamienková pláž priamo pred hotelom, ležadlá a slnečníky zdarma, plážové osušky zdarma, plážový bar all inclusive v cene, centrum vodných športov na pláži (za poplatok).

Doprava:
letecká

V cene je zahrnuté:
7, 10 resp 11x ubytovanie s ultra all inclusive, letecká doprava Bratislava - Kos - Bratislava, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci).

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby nad 2 roky 195 EUR, pre osoby do 2 rokov 50 EUR, pobytová taxa 4 EUR/izba/deň (platba na mieste), palivový príplatok 20,- EUR/osoba. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,80 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,50 EUR/os./deň, poistenie opustenej domácnosti 2,20 EUR/deň.

Typ stravy:
ultra all inclusive

Informácie o krajine a stredisku:
OSTROV KOS
Ostrov Kos, nazývaný tiež Hippokratov ostrov, je tretím najväčším ostrovom súostrovia Dodekanesos v Egejskom mori. Jeho dnešná podoba je poznačená vplyvom rôznych kultúr, čoho dôkazom sú ruiny gréckych chrámov a rímskych divadiel, turecké mešity s minaretmi z čias tureckej nadvlády, či stredoveká pevnosť Johanitov. S ostrovom sa najviac spája meno antického lekára Hippokrata, považovaného za zakladateľa medicíny, s ktorým sú späté aj najvyhľadávanejšie atrakcie ostrova. Jednou z nich je prvá nemocnica Asklépion zasvätená bohu lekárov Asklépiovi. Na Platanovom námestí v meste Kos si turisti radi posedia pod slávnym platanom, pod ktorým Hippokrates učil svojich žiakov. Hlavné mesto Kos je zároveň strediskom zábavy. Okrem historických pamiatok sa ostrov Kos pýši aj zelenou prírodou, piesočnatými plážami a priezračným morom. Výborným podmienkam sa tešia milovníci najrôznejších druhov vodných športov. Vďaka svojej neveľkej rozlohe je možné preskúmať tradičné dedinky vo vnútrozemí ako Zia, Pyli, Asfendiou, Kefalos, najkrajšie pláže Paradise Beach a Golden Beach a všetky ďalšie čarovné zákutia ostrova v priebehu jedného dňa.

KARDAMENA
Kardamena je moderné turistické stredisko so 4 km dlhou peknou piesočnatou plážou s menším prístavom. Stredisko je veľmi dobre vybavené, sú tu obchodíky, bary, diskotéky, požičovne automobilov, široká ponuka vodných športov na pláži, motokárska dráha pre nadšencov adrenalínu. Z mesta sa dajú podnikať výlety do okolia, neďaleko sa nachádzajú vykopávky Apollónovho chrámu, sopečný ostrovček Nissyros alebo vodný park Lido v Mastichari. Vzdialenosť od hlavného mesta Kos je 30 km, transfer z letiska je približne 20 minút.Fakultatívne výlety:


Grécky večer – večer s bohatým programom, tradičnou gréckou kuchyňou a pravou gréckou zábavou s hudbou a tancom.

Plavba ku trom ostrovom – plavba loďou so zastávkami na ostrovoch Plati, Kalymnos a Pserimos. Jedinečný program na každom z ostrovov, vrátane barbeque priamo na palube, kúpania, návštevy továrne na spracovanie špongií a relaxu na pláži.
Sopečný ostrov Nissyros – plavba loďou do prístavu Mandraki a zostup na dno krátera aktívnej sopky Polyvotis. Prehliadka historického kláštora a tradičnej architektúry samotného prístavu Mandraki.
Turecko – plavba do tureckého prístavného mesta Bodrum, prehliadka najväčších atraktivít.
Okruh ostrovom – prehliadka ostrova vrátane pamiatok hlavného mesta Kos (tržnica, archeologické múzeum, mešita, Hippokratov platan, prvá nemocnica Asklepion).


GALANTA, Šafárikova 1526, tel/fax: 031/7802106-8, mobil: 0903 420 794, 0915 841 961-2, gita@gita.sk 

 

DOVOLENKA  TROCHU  INAK .... luxusné plavby s lodnými spoločnosťami:
Navštívte
Náš profesionálny partner pre informačnú techniku:
Predaj a servis novej a repasovanej výpočtovej a kancelárskej techniky, elektroniky
Odborné poradenstvo v oblasti IT
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Web: www.itprofessional.sk
E-shop: obchod.itprofessional.sk 
Facebook: https://www.facebook.com/ITPro.sro