Bora Bora Pearl Beach Resort *****, Bora Bora

Destinácia: Francúzska Polynézia, Bora Bora, Motu Tevairoa
Kód zájazdu: 906607
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Exotika

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Program zájazdu:
1. deň ODLET Z VIEDNE
Odlet z letiska Viedeň. Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom.

2. deň TAHITI – BORA BORA
Prílet na Tahiti do hlavného mesta Papeete, uvítanie na letisku a transfer do prístavu. Transfer katamaránom (30 min.) na 17 km vzdialený ostrov Moorea, alebo prelet na ostrov Bora Bora s Air Tahiti. Transfer z prístavu do hotela, ubytovanie. Voľno. Vynikajúce podmienky pre potápačov.

3. – 7. deň OSTROV BORA BORA
Raňajky. Pobyt na ostrove Moorea. Vulkanické kopce sú pokryté ananásovými plantážami, mnohými druhmi ovocných stromov a lemované modrými lagúnami s jemným bielym pieskom. Cookova zátoka a Opunohu Bay na severe ostrova sú každoročne veľkou inšpiráciou pre filmárov z celého sveta. Možnosť fakultatívnych výletov – k nezabudnuteľným zážitkom patrí výlet s kŕmením žralokov a rají, plávanie v bazéne s delfínmi či návšteva šou v domorodej dedine Tiki Village spojená s kulinárskym piknikom. Pobyt na ostrove Bora Bora, vzdialenom 240 km severne od Papeete. Voľno na kúpanie, opaľovanie či šnorchlovanie. Tunajšie lagúny sú pre svoju farebnú pestrosť pokladané za jedny z najkrajších na svete, preto tiež každoročne navštevuje Bora Bora rad osobností umeleckého, kultúrneho aj spoločenského života. Možnosť fakultatívnych výletov – k nezabudnuteľným zážitkom patrí výlet s kŕmením žralokov a rají či prehliadka okolo tohto ostrova, ktorý meria po obvode iba 32 km.

8. deň PREJAZD/PRELET DO PAPEETE
Raňajky. Transfer do prístavu a prejazd katamaránom späť na ostrov Tahiti z Moorea, alebo prelet na ostrov Tahiti z Bora Bora. Transfer do hotela, ubytovanie. Voľno na prehliadku hlavného mesta Papeete.

9. deň ODLET DO VIEDNE
Raňajky. Transfer na letisko, odlet do Viedne.

10. deň PRÍLET DO VIEDNE

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA: leteckú dopravu Viedeň - Papeete - Viedeň lodný lístok Tahiti - Moorea - Tahiti lety Tahiti - Bora Bora - Tahiti všetky transfery 7× nocľah s raňajkami vo Vami vybraných hoteloch asistenciu partnerskej CK

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA: letiskové taxy - viď cenník kúpeľné poplatky (cca 1,50 EUR/osoba/deň; splatné v hoteli) fakultatívne výlety cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

Bora Bora Pearl Beach Resort *****, Bora Bora

TV aqua aerobic, gym minigolf petanque, bocca jacuzzi, vírivka kajak, kanoe vodné bicykle wellness, spa večerný program stolný tenis tenis internet, WiFi vodné športy na pláži piesočnatá pláž chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Popis
Luxusný hotelový komplex s 80 bungalovmi sa nachádza na ostrove Motu Tevairoa s výhľadom na lagúnu. Medzi ostrovom a pevninou jazdí zdarma trajekt cez deň každú hodinu.

Vybavenie
2 reštaurácie, 2 bary, veľký bazén, tropická záhrada, turistické centrum, zmenáreň, business centrum, obchody, heliport, bazén, vírivka, požičovňa skútrov a automobilov, wellness

Vybavenie izieb
Kúpeľňa s WC, fén, SAT-TV, DVD, CD/rádio, klimatizácia, minibar, kávovar, telefón WIFI (za poplatok), trezor

Stravovanie
Raňajky formou bufetu, polpenzia / plná penzia za príplatok

Pláž
Prekrásna pláž s jemným pieskom priamo pri hoteli

Zábava a šport
Aqua aerobik, tenis, bedminton, stolný tenis, minigolf, petanque, centrum vodných športov (kajaky, kanoe, vodné bicykle), tanečné a hudobné predstavenia, tradičná tahitská hostina (len určité dni)

Možnosť ubytovania 2 dospelých osôb a 2 detí.
GALANTA, Šafárikova 1526, tel/fax: 031/7802106-8, mobil: 0903 420 794, 0915 841 961-2, gita@gita.sk 

 

DOVOLENKA  TROCHU  INAK .... luxusné plavby s lodnými spoločnosťami:
Navštívte
Náš profesionálny partner pre informačnú techniku:
Predaj a servis novej a repasovanej výpočtovej a kancelárskej techniky, elektroniky
Odborné poradenstvo v oblasti IT
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Web: www.itprofessional.sk
E-shop: obchod.itprofessional.sk 
Facebook: https://www.facebook.com/ITPro.sro