Adriatiq Hotel Zora

Destinácia: Chorvátsko, Severná Dalmácia, Primošten
Kód zájazdu: 802742
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Adriatiq Hotel Zora

TV minigolf detský kútik masáž volejbal sauna bazén morská voda fitness centrum animačný program stolný tenis tenis bazén vyhrievaný parkovisko internet, WiFi vodné športy na pláži štrková pláž detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 200 m
Vzdialenosť od pláže: 0 m
POLOHA:
ADRIATIQ hotel ZORA tvorí hlavná budova recepcie a rozsiahle poschodové budovy, pozostávajúce z viacerých traktov, prepojených s budovou recepcie presklenou chodbou. Leží na zalesnenom polostrove s upravenými plážami z drobného štrku s ležadlami a slnečníkmi. Súčasťou hotelového komplexu sú aj pavilóny hotela Zora, ktoré tvoria štyri jednoposchodové vilky, umiestnené hneď oproti Adriatiq hotelu Zora v píniovom háji. Od prekrásneho mestečka Primošten, ktoré leží na protiľahlom polostrove, je Adriatiq hotel Zora s pavilónmi vzdialený cca 200 m.

VYBAVENIE HOTELA:
recepcia, výťah, veľká reštaurácia s terasou s výhľadom na more, aperitív bar, piano bar, internetový kútik, predajňa suvenírov, zmenáreň, tenis, volejbal, minigolf, vodné športy, animačné programy, živá hudba na terase, veľké detské centrum s bazénom a detskými herňami, bar na pláži, bazén v okrúhlej otváracej kopule hotela s vyhrievanou morskou vodou a hydromasážou priamo na pláži, fitnes, sauna, masáže (za poplatok), Wi-Fi v časti recepcie, piano baru, aperitív baru a väčšine izieb, parkovisko v areáli (za poplatok).

IZBY HOTELA:
klimatizované dvojlôžkové izby COMFORT trojhviezdičkovej kategórie s možnosťou jednej prístelky sú štandardne vybavené, TV so satelitom, telefónom, majú sprchu s WC, fén, balkón resp. terasu, trezor na recepcii (za poplatok). Klimatizovaná Rodinná izba COMFORT sa skladá z dvoch prepojených dvojlôžkových izieb, vhodných pre rodinu s dvomi deťmi do 12 rokov. Klimatizované luxusnejšie dvojlôžkové izby PREMIER CLUB štvorhviezdičkovej kategórie s možnosťou jednej prístelky, majú naviac rádio, trezor, minibar, župan, papuče, väčšina izieb má veľký francúzsky balkón.

Strava :
polpenzia resp. plná penzia – vynikajúca strava formou bohatých švédskych stolov

Okolie :
PLITVICKÉ JAZERÁ, ostrovy KORNATI, SLAPOVI KRKA, rôzne lodné výlety, ZADAR, ŠIBENIK, SPLIT, DUBROVNÍK.

Naša mienka :
hotel patrí k najvyhľadávanejším v celom Chorvátsku, má výhodnú polohu priamo na krásnej pláži, bazén a ostatné relaxačné služby vyzdvihujú vynikajúcu úroveň komplexu. Ubytovanie je vhodné pre všetky vekové kategórie.
GALANTA, Šafárikova 1526, tel/fax: 031/7802106-8, mobil: 0903 420 794, 0915 841 961-2, gita@gita.sk 

 

DOVOLENKA  TROCHU  INAK .... luxusné plavby s lodnými spoločnosťami:
Navštívte
Náš profesionálny partner pre informačnú techniku:
Predaj a servis novej a repasovanej výpočtovej a kancelárskej techniky, elektroniky
Odborné poradenstvo v oblasti IT
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Web: www.itprofessional.sk
E-shop: obchod.itprofessional.sk 
Facebook: https://www.facebook.com/ITPro.sro