Kuba a Karibik luxusnou loďou

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 479679
Cena od: 2 224 €
Príplatky od: 460 €
Poznávacie zájazdy
Exotické zájazdy

Výber termínu

26.11.2018 10 dní 2 224 € +460 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Piráti preslávili Karibik a CK vám prináša zájazd, na ktorom sa budete plaviť nádhernou luxusnou loďou a spoznávať karibské ostrovy. Plná penzia, moderne vybavená loď, zaujímavé zastavenia. Na 10 dní sa preneste na palubu a užívajte si.

1. deň:
Odlet z Viedne do Havany. V lietadle komplet servis, nealkoholické aj alkoholické kvalitné nápoje v cene. Prílet na ostrov slobody večer. Transfer z letiska do hotela. Prvý drink.

2. deň:
Dôkladná prehliadka HAVANY. Výhľad na celú Havanu z toho najlepšieho miesta a pri najlepšom slnku, ktoré ju práve v tej chvíli celú osvetľuje. Miesto, kde bola Havana založená. Dom guvernéra z 18. storočia, múzeum s originálom La Giraldilla de Habana, návšteva múzea rumu s ochutnávkou, ktorá nám ozrejmí rozdiely v kvalite. Capitolio, ktoré je kópiou kongresu z Washingtonu, ale je krajšie a ešte vyššie. Parque Central a vsádzanie na baseballové zápasy. Obed v legendárnom mafiánskom hoteli National považovanom za čias Al Caponeho za najluxusnejší hotel sveta. Odľahlejšie časti mesta, štvrť ambasád Miraflores, Playa a široké promenády ako La Linea či Avenida de los Presidentes, najväčšia zmrzlináreň sveta, Námestie revolúcie s kanceláriou Fidela a Raula Castra a obrovský portrét Che Guevaru. Ešte raz nezabudnuteľný Malecon. V poobedňajších hodinách nalodenie na luxusnú loď MSC Opera.

3. deň:
Voľný deň v Havane, alebo využívanie služieb na Vašej parádnej lodi.

4. deň:
Voľný deň v Havane, alebo využívanie služieb na Vašej parádnej lodi.

5. deň:
Celý deň strávený na otvorenom oceáne. Zábava na lodi, živá hudba, kasíno, divadelné predstavenia, osviežujúce bazény, široké možnosti športových aktivít v cene alebo len slnenie sa na lehátku a pozorovanie nekonečnej masy vody. Plná penzia v cene.

6. deň:
Jamajka, ostrov Usaina Bolta a Boba Marleyho. Relax na pláži, výlet do mesta, ktoré bolo v 17. storočí jednou z najlepších adries Karibiku. Britská koloniálna architektúra, cukrová trstina a uvoľnená atmosféra, ktorá je pre Jamajku taká typická. Široký výber fakultatívnych výletov, ponúkaných priamo na lodi. Plná penzia.

7. deň:
Vitajte na Kajmanských ostrovoch - Grand Cayman, jeden z najmodernejších ostrovov Karibiku. Sú známe nekonečne snehovo bielymi plážami s malebne sklonenými palmami a bohatým podmorským životom. Máte na výber množstvo fakultatívnych výletov ponúkaných priamo na lodi.

8. deň:
Mexický ostrov COZUMEL. Klasický relax na ďalšej nádhernej pláži, spoločne sa zorientujeme na ostrove Mayov a potom už máte na výber nekonečné množstvo fakultatívnych aktivít. Vodné parky, motorové šport alebo výlet k novodobému divu sveta - mayským pyramídam v Chichen Itza. Plná penzia.

9. deň:
Návrat do Havany, posledné vychutnanie krajiny rumu, cigár a karibskej pohody. Odlet domov.

10. deň:
Prílet.

Cena zahŕňa:
  • medzinárodnú letenku
  • poznávací program so sprievodcom v Havane počas 2.dňa
  • 1 x ubytovanie v Havane v 3* hoteli
  • ubytovanie a stravovanie vysokej kvality vrátane plnej penzie v dvojlôžkových kajutách vo vnútornej kajute
  • fitnes, bazén, športy na palube, zábavné programy na lodi
  • prístavné poplatky a dane
  • najlepšie poistenie proti insolventnosti
  • asistenčné služby CK

Cena nezahŕňa:

letiskové poplatky, víza na Kubu, ostatnú stravu a fakultatívne výlety

Krajiny

Zobraziť všetky »

GALANTA, Šafárikova 1526, tel/fax: 031/7802106-8, mobil: 0903 420 794, 0915 841 961-2, gita@gita.sk
DOVOLENKA  TROCHU  INAK .... luxusné plavby s lodnými spoločnosťami:
Navštívte
Náš profesionálny partner pre informačnú techniku:
Predaj a servis novej a repasovanej výpočtovej a kancelárskej techniky, elektroniky
Odborné poradenstvo v oblasti IT
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Web: www.itprofessional.sk
E-shop: obchod.itprofessional.sk 
Facebook: https://www.facebook.com/ITPro.sro