The Mill Resort & Suites

Destinácia: Aruba (Holandsko), Palm Beach
Kód zájazdu: 1144171
Cena od: 2 889 €
Príplatky od: 399 €
Pobytové zájazdy
Exotika

Výber termínu

01.12.2021 9 dní Last Minute 2 889 € +399 € odlet: Viedeň letecká
11.12.2021 9 dní Last Minute 3 619 € +399 € odlet: Viedeň letecká
11.01.2022 9 dní First Minute 3 199 € +399 € odlet: Viedeň letecká
21.04.2022 9 dní First Minute 2 889 € +399 € odlet: Viedeň letecká
01.07.2022 9 dní First Minute 3 319 € +399 € odlet: Viedeň letecká
01.09.2022 9 dní First Minute 2 889 € +399 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program

1: PRAHA (VIEDEŇ) - ORANJESTAD
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do hlavného mesta ostrova Oranjestad, ktoré si zachováva atmosféru koloniálneho mestečka v holandskom štýle. Individuálny odchod do hotela, ubytovanie. Voľno.

2 - 7: POBYT NA ARUBE
Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie či športové aktivity. Miestne cestovné kancelárie ponúkajú širokú ponuku fakultatívnych výletov po ostrove. Odporúčame prechádzku okolo ostrova - v severnej časti ostrova preskúmate prírodný most, ktorý vytvorili neustále príbojové vlny. Navštívite kostol svätej Anny s majstrovským ručne vyrezávaným oltárom, zrúcaniny veterného mlyna či nezvyčajné skalné útvary Casibari . Pri pobyte na Arube určite využite dvojhodinovú podmorskú plavbu ponorkou Atlantis alebo plavbu loďou s preskleným dnom. Pozorovanie pestrého podmorského sveta Vás uchváti a je aj podmorským rajom pre potápačov, či už s prístrojom alebo len so šnorchlom. Môžete využiť ponuky poldenných alebo celodenných výletov džípom do divokej prírody, či veľmi obľúbených výletov na koňoch. Večer možnosť bohatého nočného života priamo v hoteli alebo v Oranjestad, hlavnom meste ostrova s nespočetnými reštauráciami, barmi a obchodíkmi. Pre odvážlivcov a vášnivých hráčov možnosť návštevy miestnych kasín.

8: ORANJESTAD - PRAHA (VIEDEŇ)
Raňajky. Voľno. Transfer na letisko a odlet späť do Prahy (Viedne).

9: PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE)
Prílet do Prahy (Viedne).

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Viedeň - Oranjestad - Viedeň (s prestupmi)
7x nocľah s raňajkami v hoteli podľa výberu
asistenciu partnerskej cestovnej kancelárie

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy - viď cenník
individuálne transfery letisko - hotel - letisko
fakultatívne výlety
poistenie ECP 5,- EUR/osoba/deň

The Mill Resort & Suites

TV masáž fitness centrum večerný program animačný program tenis internet, WiFi plážový servis piesočnatá pláž chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 50 m

Popis:
príjemný hotelový komplex s 200 izbami sa nachádza uprostred tropickej záhrady, cca 5 km od hlavného mesta Aruby Oranjestad. Je vhodný pre rodinnú dovolenku. V okolí hotela nájdete kasína, reštaurácie, diskotéky, nočné kluby a obchody.

Vybavenie:
súčasťou hotela sú 2 bazény, terasa na opaľovanie, reštaurácia, bar, minimarket, butik, internet (za poplatok). Lehátka pri bazéne k dispozícii zdarma.


Vybavenie izieb:
v hotelovom komplexe nájdete 3 typy izieb: junior suity, štúdiá a izby Royal. Izby je možné rezervovať oddelené alebo prepojené. Všetky izby majú kúpeľňu s WC, sušič vlasov, klimatizáciu, rádio, satelitný TV, telefón, trezor, kuchynský kút s chladničkou a mikrovlnnou rúrou, sendvičovač, kávovar. Junior suity a izby Royal majú balkón alebo terasu. Izby Royal majú navyše jacuzzi.
V junior suite je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby + 1 dieťa alebo 3 dospelé osoby, v štúdiu 2 dospelé osoby + 2 deti, v izbách Royal 2 dospelé osoby (ubytovanie detí v tomto type izby nie je možné).


Stravovanie:
rozšírené kontinentálne raňajky formou bufetu, večere formou menu (za príplatok).   


Pláž:
preslávená pláž Palm Beach s bielym pieskom, oddelená pobrežnou cestou. Lehátka na pláži a plážové uteráky k dispozícii zdarma.

Zábava a šport:
tenis, fitness. Za poplatok: kúpeľné terapie a masáže. Hotel organizuje denné animačné programy pre deti aj pre dospelých, príležitostne zábavné večerné programy.

GALANTA, Šafárikova 1526, tel/fax: 031/7802106-8, mobil: 0903 420 794, 0915 841 961-2, gita@gita.sk 

 

 
 
 
DOVOLENKA  TROCHU  INAK .... luxusné plavby s lodnými spoločnosťami:
Navštívte
Náš profesionálny partner pre informačnú techniku:
Predaj a servis novej a repasovanej výpočtovej a kancelárskej techniky, elektroniky
Odborné poradenstvo v oblasti IT
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Web: www.itprofessional.sk
E-shop: obchod.itprofessional.sk 
Facebook: https://www.facebook.com/ITPro.sro