San Maríno a Apúlia s kúpaním

Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, Aleberobello, domčeky Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, Matera Autobusový poznávací zájazd, Taliansko,San Maríno a Apúlia, Altamura alej Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, Palazzo Ducale Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, Aleberobello, domčeky Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, Aleberobello, domčeky Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, Aleberobello, domčeky Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, Aleberobello, domčeky Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, Aleberobello, domčeky Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, Altamura Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, Basilica St. Angelo Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, Basilica St. Martino Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, Basilica st. Martino Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, jaskyňa Castellana Grotte Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, jaskyňa Castellana Grotte Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, Castello Svevo Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, Altamura, katedrála Duomo Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, Altamura, kostol Madonna dei martiri Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, Altamura, kostol st. Chiara Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, Matera Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, Matera Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, Monte San Angelo Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, Monte San Angelo Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, San Maríno, najstaršia veža Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, San Maríno Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, Bari, kostol sv. Mikuláša Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, Bari, sv. Mikuláš Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, bruschetta al pomodoro Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, Altamura tradičný chlieb Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, Matera, kostol sv. Františka z Assisi Autobusový poznávací zájazd, Taliansko, San Maríno a Apúlia, Matera, kostol sv. Františka z Assisi
Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1060257
Cena od: 365,40 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

11.05.2020 7 dní First Minute 365,40 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Rýchly popis:

Ubytovanie: 5x v hoteli

Stravovanie: 5x raňajkySan Marino – Urbino – San Giovanni Rotondo - Monte Sant´Angelo - Castellana Grotte - Martina Franca – Alberobello – Bari – Matera – Altamura – Vieste


Doprava:
autobusová

Program:

1. deň – odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách, tranzit cez Rakúsko do Talianska, ubytovanie v hoteli.

2. deň – raňajky, krátky presun a prehliadka hlavného mesta San Marína, ktoré je tretím najmenším štátom v Európe a piatym najmenším na svete a pravdepodobne najstaršou stále existujúcou republikou na svete (založená v roku 301). Krátky presun do mesta Urbino, ktoré je rodiskom známeho maliara Rafaela Santiho. Historickú časť mestečka tvorí spleť stredovekých a renesančných uličiek, nad ktorými sa týči pýcha mesta – najkrajší renesančný palác v Taliansku - Palazzo Ducale. Po prehliadke mesta transfer do hotela, nocľah.

3. deň – po raňajkách presun autobusom na polostrov Gargano, návšteva mestečka San Giovanni Rotondo, miesta pôsobenia Pátra Pia. Prehliadka kapucínskeho kláštorného komplexu Santa Maria delle Grazie s hrobom Pátra Pia. Pokračovanie do historicky zaujímavého mestečka Monte Sant´Angelo, známeho pútnického miesta vo výške 800 m n. m. v južnej časti polostrova. Na najvyššom mieste sa nachádza normandsko-aragónsky hrad z 13. st. Podľa legendy je domovom ducha Biancy Lancia, poslednej manželky sicílskeho kráľa Friedricha II. Transfer do hotela, nocľah.

4. deň – po raňajkách presun do malebnej dedinky Castellana Grotte, kde sa nachádza jaskynný súbor s impozantnou kvapľovou výzdobou. Transfer do šarmantného mestečka Martina Franca na krátku prehliadku: námestie Piazza Roma s Palácom Ducale, námestie Piazza Plebiscito s jedinečnou Bazilikou di San Martino. Presun do Alberobello, v ktorom sa zachovalo ucelené historické jadro, tvorené nezvyčajnými domami typu „trulli“ - v roku 1996 zapísané do zoznamu UNESCO. Transfer do hotela, nocľah.

5. deň – raňajky, krátka prehliadka mesta Bari: staré mesto s krivoľakými uličkami a románskou Bazilikou sv. Mikuláša, v ktorej sú uložené ostatky svätca. Presun a návšteva Matery – mesta na strmých skalnatých kopcoch, zapísaného do zoznamu UNESCO. Ľudia sa prispôsobili tunajším ťažkým podmienkam a vytvorili si jaskynné príbytky, ale aj skalné chrámy, ktoré dávajú tomuto miestu jedinečné čaro. Zastávka v malebnom meste Altamura, známom v celom Taliansku pre svoj vynikajúci chlieb s chráneným označením pôvodu, starú románsku katedrálu a svetovo významné paleontologické náleziská. Transfer do hotela, nocľah.

6. deň – raňajky, krátky presun. V prípade priaznivého počasia možnosť kúpania v mori. V prípade nepriaznivého počasia celodenný výlet na džípoch do prírodnej rezervácie Foresta Umbra. Nočný transfer na Slovensko.

7. deň – tranzit cez Rakúsko a návrat na Slovensko v popoludňajších hodinách.


V cene je zahrnuté:
doprava luxusným autokarom, 5x ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/os./deň, orientačná cena vstupov 60 EUR/os. (platba na mieste v miestnej mene). Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 155 EUR/5 nocí, miestenka 8 EUR, príplatok za dvojsedadlo 140 EUR. Nástupné miesta: BA – bez príplatku, NR, TT - 5 EUR, NZ, KN, TO, PN, PE - 11 EUR, TN, ZH, PD, DUB, NM - 14 EUR, BB, ZV, PB, ZA, MT - 16 EUR.

Typ stravy:

raňajky


Dni:
7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD

Krajiny

Zobraziť všetky »

GALANTA, Šafárikova 1526, tel/fax: 031/7802106-8, mobil: 0903 420 794, 0915 841 961-2, gita@gita.sk 

 

DOVOLENKA  TROCHU  INAK .... luxusné plavby s lodnými spoločnosťami:
Navštívte
Náš profesionálny partner pre informačnú techniku:
Predaj a servis novej a repasovanej výpočtovej a kancelárskej techniky, elektroniky
Odborné poradenstvo v oblasti IT
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Web: www.itprofessional.sk
E-shop: obchod.itprofessional.sk 
Facebook: https://www.facebook.com/ITPro.sro