Nostalgia

Nostalgia - obrázok č. 2 Nostalgia - obrázok č. 1 Nostalgia - obrázok č. 7 Nostalgia - obrázok č. 5 Nostalgia - obrázok č. 3 Nostalgia - obrázok č. 4 Nostalgia - obrázok č. 6 Nostalgia - obrázok č. 8 Nostalgia - obrázok č. 9 Nostalgia - obrázok č. 10 Nostalgia - obrázok č. 11 Nostalgia - obrázok č. 12 Nostalgia - obrázok č. 13 Nostalgia - obrázok č. 14
Destinácia: Grécko, Lesbos, Anaxos
Kód zájazdu: 1044566
Cena od: 564 €
Príplatky od: 4 €
Pobytové zájazdy

Výber termínu

11.09.2019 8 dní First Minute 591 € +4 € odlet: Katovice letecká
11.09.2019 15 dní First Minute 825 € +4 € odlet: Katovice letecká
18.09.2019 8 dní First Minute 592 € +4 € odlet: Katovice letecká
18.09.2019 15 dní First Minute 820 € +4 € odlet: Katovice letecká
25.09.2019 8 dní First Minute 564 € +4 € odlet: Katovice letecká

Nostalgia

detská postieľka TV práčovňa, čistiareň internet, WiFi plážový servis piesočnatá pláž detské ihrisko chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od letiska: 65 km
Vzdialenosť od pláže: 200 m

Popis hotela:
Malý, renovovaný hotel v roce 2016 se nachází v centrální části Anaxosu - klidném letovisku na severním pobřeží Lesbos. V blízkosti se nachází restaurace, kavárna, supermarkety a půjčovna aut. S městskou hromadnou dopravou Anaxos se dostanete do nedaleké Petry a Molyvosu a vzdálených měst na ostrově (zastávka cca 100 m od hotelu).
Vzdálenost od letiště v Mytilene asi 65 km. 

POZOR! Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 0,5 EUR / pokoj / den. Daň je povinná a platí přímo v hotelu před ubytováním. 


Pro hosty:
Každé ze dvou studií má vlastní malý bazén otevřený od 09:00 do 20:00 (lehátka a slunečníky u bazénů jsou k dispozici zdarma). Kromě toho, malé hřiště pro děti, a prádelna za příplatek. Nemá recepci a plážové osušky nejsou k dispozici.

pokoje:
V malé jednopatrové budově jsou 2 studia s 2 ložnicemi (manželské postele). Každý pokoj má balkon se zahradním nábytkem a je vybaven kuchyňským koutem (lednice, trouba, indukční varná deska, kávovar, rychlovarná konvice), satelitní TV, klimatizací, trezorem a koupelnou s WC, sprchou a fénem. Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma, na potvrzení.

board:
Na vlastní pěst.


pláž:
Písečná veřejnost Anaxos pláž se nachází asi 200 m od univerzity (plážová lehátka a slunečníky na pláži). 


Sportovní a animační program:
Žádný animační program.

internet:
V areálu Internet Wi-Fi - zdarma.

Místní kategorie:
**

Podle našeho názoru:

Intimní zařízení s dobře vybavenými ateliéry, ideální pro rodinu nebo skupinu přátel zaměřenou na relaxaci v klidné lokalitě.


Cena:

Základná cena zahŕňa: prelet lietadlom, letiskové taxy, transfery: letisko - hotel - letisko, ubytovanie: 7 alebo 14 nocí, stravovanie podľa popisu ubytovania, služby poľského delegáta, balík poistenia TU Europa Standard (úrazové poistenie a liečebné náklady, trvalé následky, asistenčné služby a poistenie batožiny).

Základná cena nezahŕňa: fakultatívne výlety, jedlá, ktoré nie sú uvedené v popise hotelov, nápoje k jedlu (pokiaľ nie je uvedené inak v popise hotelov) a ďalšie osobné výdavky. UPOZORNENIE! Cena nezahŕňa miestnu pobytovú taxu vo výške 0,5-4 EUR / izba / deň. Poplatok je povinný a hradí sa na recepcií pri ubytovaní.


Program:

Deň prvý
Odlety z Poľska. Zraz pri stanovisku Rainbow 2 hodiny pred plánovaným odletom lietadla. Aktuálne letové poriadky sledujte na .

Deň druhý až predposledný
Čas na odpočinok, kúpanie v mori a opaľovanie alebo možnosť využitia fakultatívnych výletov.

Deň posledný
Vysťahovanie z hotela a transfer na letisko. Návrat do Poľska.

Odlety z: Varšavy a Katovíc. Zraz pri stanovisku Rainbow 2 hodiny pred plánovaným odletom lietadla. Aktuálne letové poriadky sledujte na R.pl / rozklady.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.


Ostatné:

LESBOS - základné informácie

Mena
EUR - Euro. Možno platiť kreditnými kartami a využívať bankomaty. V turistických strediskách je veľa miest, kde je možné si zameniť americké doláre.

Prepitné
Je zvykom venovať malé sumy ako prepitné. Platí to najmä pre vodičov počas fakultatívnych výletov a pre čašníkov v reštauráciách. Stáva sa, že prepitné je už pripočítané k účtu.

Vízum
Občania SR môžu cestovať do Grécka na základe občianskeho preukazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v Českej republike.

Úradný jazyk
Grécky jazyk.

Orientačné ceny
Obed v taverne od 8 EUR; 1 l vody 1,5 EUR; pivo v bare od 1,5 EUR; káva v kaviarni od 1 EUR.

Pošta
Známka na pohľadnicu stojí 0,80 EUR. Na mnohých miestach stoja poštové schránky, často bývajú tiež v hoteloch.

Elektrina
Elektrické napätie je 220 V, 50 Hz. Spotrebiče s českými zástrčkami fungujú bez problémov.

Telefóny
Telefónne karty možno zakúpiť v obchodoch a stánkoch v blízkosti verejných telefónnych automatov. Telefónne karty stoja 6 eur (100 jednotiek). Mobilné telefóny fungujú po celom Grécku. Volanie do zahraničia je pomerne drahé. Zoznámte sa prosím s tarifnými podmienkami roamingu u Vášho telefónneho operátora pred odchodom na dovolenku.

LESBOS
Tretí najväčší ostrov Grécka, ktorý sa nachádza v Iónskom mori na západnom pobreží Turecka. Takmer polovica jeho povrchu sú olivové háje. Hory pokryté smaragdovým borovicovým lesom, malebné zátoky vryté hlboko do pevniny, soľné panvy obývané kŕdľami plameniakov, prírodné kúpalisko a komorné prímorské mestečká s rodinnými tavernami, ktoré servírujú miestne špeciality a najlepšie ouzo v Grécku, tvoria ideálnu scenériu na oddych v naozajstnom gréckom štýle.

V oblasti

Molyvos
Očarujúce mestečko sa nachádza na severnom pobreží ostrova. Nad letoviskom sa týči hrad z byzantského obdobia, svahy kopca sú pretnuté klimatickými dláždenými ulicami, ktoré sa vinú medzi tradičnými kamennými budovami pokrytými červenými strešnými škridlami. Nájdeme tu obchody so suvenírmi, kaviarne a taverny, ktoré ponúkajú panoramatický výhľad na záliv ležiace na úpätí mestečka s malebným prístavom.

Petra
Malé turistické mesto niekoľko kilometrov južne od Molyvosu. Centrálne miesto zaujíma skala s kostolom Panagia Glykofilousa (v preklade Panny Márie Sladkobozkávajúcej), kam vedie cez sto schodov. Život mestečka sa zoskupuje pozdĺž piesočnatej pláže, pri ktorej nájdeme kaviarne, bary a taverny.

Anaxos
Pokojná dedina ležiaca východne od Petry. Zástavbu tu tvoria prevažne malé budovy s izbami, štúdiá a apartmány na prenájom, medzi ktorými môžeme nájsť tiež sady, záhrady a niekoľko obchodov. Úzke uličky vedú k piesočnatej pláži s promenádou, kaviarňami a tavernami. Ideálne miesto pre pokojnú dovolenku.GALANTA, Šafárikova 1526, tel/fax: 031/7802106-8, mobil: 0903 420 794, 0915 841 961-2, gita@gita.sk 

 

DOVOLENKA  TROCHU  INAK .... luxusné plavby s lodnými spoločnosťami:
Navštívte
Náš profesionálny partner pre informačnú techniku:
Predaj a servis novej a repasovanej výpočtovej a kancelárskej techniky, elektroniky
Odborné poradenstvo v oblasti IT
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Web: www.itprofessional.sk
E-shop: obchod.itprofessional.sk 
Facebook: https://www.facebook.com/ITPro.sro