Zeus Hotel

Destinácia: Grécko, Kos, Kefalos
Kód zájazdu: 1031844
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Zeus Hotel

TV piesočnatá pláž detský bazén trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od letiska: 14 km
Vzdialenosť od pláže: 250 m
Poloha:
Zeus Hotel sa nachádza na okraji letoviska Kefalos, na ostrove Kos. Tento jasný a veselý rodinný hotel je vybavený čistými a pohodlnými izbami, takže je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú relaxačnú dovolenku za dobrú cenu. Hotel sa nachádza približne 250 metrov od piesočnatej pláže a v blízkosti taverien s lahodnou gréckou a medzinárodnou kuchyňou a supermarketu. Hotel má jednoduchý prístup na pláž a do centra letoviska. Vzdialenosť od letiska KGS (Medzinárodné letisko Kos): 14 km.

Ubytovanie:
K dispozícií sú: dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky a rodinné izby s možnosťou dvoch prístelok. Všetky hotelové izby sú vybavené klimatizáciou (za poplatok), trezormi, ktoré si možno vypožičať na recepcii, vlastnou sprchou a WC, fénom, žehličkou, a balkónom alebo terasou.

Služby hotela:
Hotel ponúka nádherný bazén, detský bazén, trezory na recepcii, satelitný TV salónik, hotelový bar s osviežujúcimi nápojmi a snack bar.

Stravovanie:
Možnosť stravovania: raňajky. Každý deň ráno začína chutnými raňajkami.

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!
GALANTA, Šafárikova 1526, tel/fax: 031/7802106-8, mobil: 0903 420 794, 0915 841 961-2, gita@gita.sk 

 

DOVOLENKA  TROCHU  INAK .... luxusné plavby s lodnými spoločnosťami:
Navštívte
Náš profesionálny partner pre informačnú techniku:
Predaj a servis novej a repasovanej výpočtovej a kancelárskej techniky, elektroniky
Odborné poradenstvo v oblasti IT
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Web: www.itprofessional.sk
E-shop: obchod.itprofessional.sk 
Facebook: https://www.facebook.com/ITPro.sro