Manolis Studios

Destinácia: Grécko, Kos, Kefalos
Kód zájazdu: 1031843
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Manolis Studios

diskotéka večerný program vodné športy na pláži detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od letiska: 14 km
Vzdialenosť od pláže: 150 m
Poloha:
Manolis Studios sa nachádza v krásnom letovisku Kefalos, len 150 m od pláže so zafírovo modrým morom. Leží v pešej vzdialenosti od centra dediny Kefalos a od rozsiahlej pláže, tento priateľský 2 hviezdičkový hotel sa nachádza v blízkosti všetkých miestnych zariadení, barov a reštaurácií. Ideálny pre páry, rodiny a malé skupiny priateľov. Vzdialenosť od letiska KGS (Medzinárodné letisko Kos): 14 km.

Ubytovanie:
K dispozícií sú: štúdia s možnosťou jednej prístelky, ktoré je možné rezervovať aj pre jednu osobu. Každá ubytovacia jednotka má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC, klimatizáciu (poplatok), chladničku, kuchynku s príslušenstvom na varenie a rýchlovarnú kanvicu, trezor (poplatok), a balkón alebo terasu.

Služby hotela:
Recepcia, trezor na prenájom. Veľký bazén pre dospelých a jeden menší pre deti, ktoré sú obklopené lehátkami a slnečníkmi, vzdialenosť od pláže je 150 m s množstvom vodných športov a činností ponúkané nezávislými operátormi.

Stravovanie:
Možnosť stravovania: bez stravy, raňajky. Vlastné stravovanie v štúdiách s príslušenstvom na varenie, umiestnené v blízkosti obchodov, barov a reštaurácií. Kefalos má skvelý nočný život s množstvom barov a klubov pre všetkých. Manolis Studios ponúka bar, ktorý servíruje nápoje a občerstvenie od rána až do neskorej noci (08: 00 do 01: 00).

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!
GALANTA, Šafárikova 1526, tel/fax: 031/7802106-8, mobil: 0903 420 794, 0915 841 961-2, gita@gita.sk 

 

DOVOLENKA  TROCHU  INAK .... luxusné plavby s lodnými spoločnosťami:
Navštívte
Náš profesionálny partner pre informačnú techniku:
Predaj a servis novej a repasovanej výpočtovej a kancelárskej techniky, elektroniky
Odborné poradenstvo v oblasti IT
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Web: www.itprofessional.sk
E-shop: obchod.itprofessional.sk 
Facebook: https://www.facebook.com/ITPro.sro