Leonidas Hotel & Studios

Destinácia: Grécko, Kos, Lambi
Kód zájazdu: 1031839
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Leonidas Hotel & Studios

TV bicykle parkovisko internet, WiFi vodné športy na pláži chladnička,minibar trezor klimatizácia
Vzdialenosť od centra: 900 m
Vzdialenosť od letiska: 24 km
Vzdialenosť od pláže: 800 m
Poloha:
Leonidas Hotel & Studios sa nachádza v pokojnom prostredí v srdci kozmopolitného mesta Kos, len 900 m od rušného centra a 800 m od krásnych pláží so vzrušujúcimi vodnými športami. Je to ideálna základňa na objavovanie všetkého čo táto oblast môže ponúknuť. Pre vynikajúcu dovolenku na slnečnom Kose, je Leonidas Hotel & Studios miestom, kde si vytvoríte krásne spomienky! Vzdialenosť od letiska KGS (Medzinárodné letisko Kos): 24 km.

Ubytovanie:
K dispozícií sú: štúdiá s možnosťou jednej prístelky , jednolôžkové izby a dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky. Všetky izby majú kúpeľňu so sprchovacím kútom a balkón s výhľadom do záhrady. Tiež všetky izby sú vybavené farebným televízorom a chladničkou. Klimatizácia je k dispozícii za príplatok.

Služby hotela:
24-hodinová recepcia, bezplatné Wi-Fi internetové pripojenie, telefónne a faxové služby, poštové služby, taxi na vyžiadanie, trezor (2 EUR/noc), bicykel/moto/auto požičovňa, parkovisko.

Stravovanie:
Možnosť stravovania: bez stravy, raňajky. Dvojlôžkové a jednolôžkové izby je možné si rezervovať ako ubytovanie s raňajkami. Lahodné raňajky formou bufetu sa podávajú každé ráno. Štúdiá je možné zarezervovať bez stravy. Štúdiá majú kuchynský kút. Raňajky formou bufetu sa podávajú každé ráno (s poplatkom pre štúdiových hostí 5 €/osoba).

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!
GALANTA, Šafárikova 1526, tel/fax: 031/7802106-8, mobil: 0903 420 794, 0915 841 961-2, gita@gita.sk 

 

DOVOLENKA  TROCHU  INAK .... luxusné plavby s lodnými spoločnosťami:
Navštívte
Náš profesionálny partner pre informačnú techniku:
Predaj a servis novej a repasovanej výpočtovej a kancelárskej techniky, elektroniky
Odborné poradenstvo v oblasti IT
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Web: www.itprofessional.sk
E-shop: obchod.itprofessional.sk 
Facebook: https://www.facebook.com/ITPro.sro