Alexandra Beach Hotel & Apartments

Destinácia: Grécko, Kos, Kos town
Kód zájazdu: 1031837
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Alexandra Beach Hotel & Apartments

TV tenis parkovisko kamienková pláž piesočnatá pláž detské ihrisko detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od letiska: 25 km
Poloha:
4-hviezdičkový hotel Alexandra Beach Hotel & Apartments je ideálne situovaný v pokojnom prostredí v blízkosti piesočnatej a kamienkovej pláže, v kozmopolitnom meste Kos. Relaxačné voľnočasové aktivity, dobré jedlo a 135 izieb, štúdii a apartmánov v kombinácii s príjemnou pohostinnosťou a vynikajúcimi službami sú ideálnou základňou na objavovanie všetkého, čo táto oblasť ponúka. Kos je vzdialené 25 km od hotela. Vzdialenosť od letiska KGS (Medzinárodné letisko Kos): 25 km.

Ubytovanie:
K dispozícií sú: jednolôžkové štúdiá, štúdia s možnosťou jednej prístelky, jednolôžkové apartmány, jednospálňové apartmány s možnosťou dvoch prístelok a dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky. Všetky izby sú vybavené sušičom vlasov, telefónom a rádiom. Apartmány a štúdiá sú vybavené TV, plne vybavenou kuchynkou, kávovarom, kanvicou, hriankovačom, mini chladničkou a klimatizáciou. Kúpeľne sú vybavené sprchou alebo vaňou. Všetky izby majú pohodlné balkóny, alebo terasy s výhľadom na bazén, záhradu, hory a more.

Služby hotela:
24-hodinová recepcia, zmenáreň, trezor, parkovanie. Veľký vonkajší bazén so samostatným detským bazénom, priestranné a atraktívne terasy s ležadlami a slnečníkmi, tenisový kurt s vybavením, detské ihrisko.

Stravovanie:
Možnosť stravovania: bez stravy, raňajky. Hotel má rozkošný raňajkový salónik s bohatým bufetom, snack bar pri bazéne, hlavný koktailový bar a satelitnú TV miestnosť.

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!
GALANTA, Šafárikova 1526, tel/fax: 031/7802106-8, mobil: 0903 420 794, 0915 841 961-2, gita@gita.sk 

 

DOVOLENKA  TROCHU  INAK .... luxusné plavby s lodnými spoločnosťami:
Navštívte
Náš profesionálny partner pre informačnú techniku:
Predaj a servis novej a repasovanej výpočtovej a kancelárskej techniky, elektroniky
Odborné poradenstvo v oblasti IT
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Web: www.itprofessional.sk
E-shop: obchod.itprofessional.sk 
Facebook: https://www.facebook.com/ITPro.sro