Continental Palace Hotel

Destinácia: Grécko, Kos, Psalidi
Kód zájazdu: 1031834
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Continental Palace Hotel

detská postieľka TV minigolf biliard stolný tenis tenis detské ihrisko babysitting detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od letiska: 24 km
Vzdialenosť od pláže: 50 m
Poloha:
Continental Palace Hotel je moderný a pôsobivý hotel s vynikajúcou polohou, nachádza sa v letovisku Psalidi na gréckom ostrove Kos. Continental Palace Hotel obkolesený nádhernými záhradami stojí iba 50 metrov od pláže hneď oproti očarujúcemu prístavu. Dobre zavedený hotel ponúka výhľad na krásne modré more a ponúka teplé, priateľské privítanie s výborným vybavením pre každú vekovú skupinu. Vzdialenosť od letiska KGS (Medzinárodné letisko Kos): 24 km.

Ubytovanie:
K dispozícií sú: jednolôžové, dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prístelok. Štýlové hotelové izby majú vlastnú kúpeľňu, telefón, rádio, mini chladničku, sušič vlasov, trezory, TV, klimatizáciu (k dispozícii len sezóne) a veľký zariadený balkón s výhľadom na Egejské more. Detská postieľka je k dispozícii zdarma (na vyžiadanie); Stráženie detí je k dispozícii (za poplatok).

Služby hotela:
Recepcia, zmenáreň, prenájom áut, trezor (za príplatok), práčovňa a služba stráženia detí je k dispozícii (na požiadanie). Veľký bazén so zariadenou slnečnou terasou, tenisový kurt, minigolf, stolný tenis a biliard. Pre deti: Detský 20-metrový plavecký bazén (0,75 m. hĺbka), video hry a detské ihrisko.

Stravovanie:
Možnosť stravovania: polpenzia. Hotel ponúka hlavný bar, kozmopolitnú reštauráciu, záhradný bar, veľké terasy a snack bar.

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!
GALANTA, Šafárikova 1526, tel/fax: 031/7802106-8, mobil: 0903 420 794, 0915 841 961-2, gita@gita.sk 

 

DOVOLENKA  TROCHU  INAK .... luxusné plavby s lodnými spoločnosťami:
Navštívte
Náš profesionálny partner pre informačnú techniku:
Predaj a servis novej a repasovanej výpočtovej a kancelárskej techniky, elektroniky
Odborné poradenstvo v oblasti IT
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Web: www.itprofessional.sk
E-shop: obchod.itprofessional.sk 
Facebook: https://www.facebook.com/ITPro.sro