Hotel Cleopatra Superior

Destinácia: Grécko, Kos, Kardamena
Kód zájazdu: 1031833
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Cleopatra Superior

TV herňa bezbariérový prístup fitness centrum večerný program internet, WiFi detské ihrisko detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od letiska: 6 km
Poloha:
Kleopatra Superior Hotel je jedným z troch 3-hviezdičkových hotelov, ktoré sa nachádzajú v srdci Kardameny. Všetky sú od seba vzdialené do 80 m a hostia majú k dispozícii vybavenie a zariadenia každého z nich. Ide o úžasný komplex pre páry a rodiny so 71 atraktívnymi izbami a rodinnými izbami, v pokojnej lokalite s útulnou atmosférou a tradičnou gréckou pohostinnosťou. Hostia hotela Cleopatra Superior môžu objavovať nádherné pláže a rybárske dediny, navštíviť množstvo obchodov, barov a reštaurácií a k dispozícii majú veľa vodných športov na pláži, ktorá je od hotela vzdialená necelých 5 min. chôdze. Vzdialenosť od letiska KGS (Medzinárodné letisko Kos): 6 km.

Ubytovanie:
K dispozícií sú: jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky a rodinné izby s možnosťou dvoch prístelok. Všetky izby majú kúpeľňu (s vaňou alebo sprchou), TV so satelitným príjmom, chladničku, telefón, trezor, individuálne nastaviteľnú klimatizáciu, sušič vlasov a balkón alebo terasu. Niektoré vybavenie je za poplatok.

Služby hotela:
24 hodinová recepcia s prístupom na Internet, bezplatné Wi-Fi, izbová služba (obmedzená doba), prístup pre telesne postihnutých. Priestranný bazén, detský bazén, terasa, bezplatné lehátka a panoramatický výhľad, herne, TV miestnosť, fitnes, zábavné noci, detské ihrisko, ktoré bolo certifikované Európskou úniou za bezpečnosť a kvalitu.

Stravovanie:
Možnosť stravovania: raňajky. Kontinentálne raňajky sa podávajú formou bufetu. Hotel ponúka snack bar pri bazéne s vnútorným a vonkajším posedením, občerstvenie sa podáva až do 17:30 denne a bar je otvorený do neskorých hodín. Podujatia sú organizované pravidelne v hoteli (živá hudba, grilovačky, grécky večer, atď).

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!
GALANTA, Šafárikova 1526, tel/fax: 031/7802106-8, mobil: 0903 420 794, 0915 841 961-2, gita@gita.sk 

 

DOVOLENKA  TROCHU  INAK .... luxusné plavby s lodnými spoločnosťami:
Navštívte
Náš profesionálny partner pre informačnú techniku:
Predaj a servis novej a repasovanej výpočtovej a kancelárskej techniky, elektroniky
Odborné poradenstvo v oblasti IT
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Web: www.itprofessional.sk
E-shop: obchod.itprofessional.sk 
Facebook: https://www.facebook.com/ITPro.sro