Cleopatra Superior

Destinácia: Grécko, Kos, Kardamena
Kód zájazdu: 1031833
Cena od: 253 €
Príplatky od: 180 €
Pobytové zájazdy

Výber termínu

24.09.2019 8 dní First Minute 253 € +180 € odlet: Viedeň letecká
24.09.2019 8 dní First Minute 369 € +180 € odlet: Ostrava letecká
24.09.2019 12 dní First Minute 316 € +180 € odlet: Viedeň letecká
25.09.2019 8 dní First Minute 294 € +180 € odlet: Viedeň letecká

Cleopatra Superior

TV herňa bezbariérový prístup fitness centrum večerný program internet, WiFi detské ihrisko detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od letiska: 6 km
Poloha:
Kleopatra Superior Hotel je jedným z troch 3-hviezdičkových hotelov, ktoré sa nachádzajú v srdci Kardameny. Všetky sú od seba vzdialené do 80 m a hostia majú k dispozícii vybavenie a zariadenia každého z nich. Ide o úžasný komplex pre páry a rodiny so 71 atraktívnymi izbami a rodinnými izbami, v pokojnej lokalite s útulnou atmosférou a tradičnou gréckou pohostinnosťou. Hostia hotela Cleopatra Superior môžu objavovať nádherné pláže a rybárske dediny, navštíviť množstvo obchodov, barov a reštaurácií a k dispozícii majú veľa vodných športov na pláži, ktorá je od hotela vzdialená necelých 5 min. chôdze. Vzdialenosť od letiska KGS (Medzinárodné letisko Kos): 6 km.

Ubytovanie:
K dispozícií sú: jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky a rodinné izby s možnosťou dvoch prístelok. Všetky izby majú kúpeľňu (s vaňou alebo sprchou), TV so satelitným príjmom, chladničku, telefón, trezor, individuálne nastaviteľnú klimatizáciu, sušič vlasov a balkón alebo terasu. Niektoré vybavenie je za poplatok.

Služby hotela:
24 hodinová recepcia s prístupom na Internet, bezplatné Wi-Fi, izbová služba (obmedzená doba), prístup pre telesne postihnutých. Priestranný bazén, detský bazén, terasa, bezplatné lehátka a panoramatický výhľad, herne, TV miestnosť, fitnes, zábavné noci, detské ihrisko, ktoré bolo certifikované Európskou úniou za bezpečnosť a kvalitu.

Stravovanie:
Možnosť stravovania: raňajky. Kontinentálne raňajky sa podávajú formou bufetu. Hotel ponúka snack bar pri bazéne s vnútorným a vonkajším posedením, občerstvenie sa podáva až do 17:30 denne a bar je otvorený do neskorých hodín. Podujatia sú organizované pravidelne v hoteli (živá hudba, grilovačky, grécky večer, atď).

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!
GALANTA, Šafárikova 1526, tel/fax: 031/7802106-8, mobil: 0903 420 794, 0915 841 961-2, gita@gita.sk 

 

DOVOLENKA  TROCHU  INAK .... luxusné plavby s lodnými spoločnosťami:
Navštívte
Náš profesionálny partner pre informačnú techniku:
Predaj a servis novej a repasovanej výpočtovej a kancelárskej techniky, elektroniky
Odborné poradenstvo v oblasti IT
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Web: www.itprofessional.sk
E-shop: obchod.itprofessional.sk 
Facebook: https://www.facebook.com/ITPro.sro